Gözü dönmüş ırkçılar

Gözü dönmüş ırkçılar

Mubarek günlerde

BEBEĞE IRKÇI(faşist) SALDIRI!..Bebeğe bile ırkçı saldırı

Gözü dönmüş ırkçılar, artık bebeklere de saldırmaya başladı.

17 aylık Ahmet bebek, Almanya'nın Pforzheim  şehir merkezinde tekmelendi. Çevredekiler seyirci kaldı

ACIMASIZCA TEKMELEDİ
AVRUPA'da sayıları hızla artan ırkçılar, her geçen gün daha fazla radikalleşiyor. Göçmenlere tahammülsüz faşistler, artık bebekleri de hedef almaya başladı. Almanya'nın Pforzheim şehrinde henüz 17 aylık olan Ahmet bebek, babaannesi, halası ve eniştesi ile gezerken bir ırkçı tarafından tekmelendi. Irkçı, torununu korumaya çalışan babaanneyi de tartakladı.
BABAANNEYİ DE SAVURDU

AYSUN Aslan, "Hannover'den çocuklarım ve torunum ziyaretimize geldi. Yanımıza Ahmet'i de alıp gezintiye çıktık. Bir anda torunuma birisi tekme attı. Kaçmaması için sırtından yakaladım ama beni de yere savurup hızla kaçtı. Kimse yakalamaya gayret etmedi. Polise haber verdik. Bizim ve görgü tanıklarının ifadesi alındı" diyerek yaşadıklarını anlattı.

BEDELİNİ ÖDEMELİ
YAŞADIĞI şoku uzun süre atlatamayan babaanne Aysun Aslan, "Eğer saldırıya uğrayan bir Alman bebek olsa fail anında bulunurdu. Biz saldırganın bulunacağına inanmıyoruz" dedi.

Anne Meryem Aslan ise, "Oğlumuzun daha 17 aylıkken ırkçılık ile tanışmasına inanamıyoruz. Bu tip saldırganlar, yaptıklarının bedelini ödemeli. Hepimiz şoktayız" diye konuştu.

YARAN BU CEHALETİ İSLAH ETSİN...(yHy)

Fatih Yılmaz./5.4.2022

Yazar Hakkında
0 Yorum
Yorum Yapın