Fransa'da genç katledildi

Fransa'da genç katledildi

Fransa'nın Başşehir Paris'te

FRANSA'DA GENÇ ÖLDÜRÜLDÜ

Fransa'nın başkenti Paris'in kuzey banliyösünde Aulnay-sous-Bois şehrinde yaşayan Türk genci Akın Genç (19) sırtından vurularak öldürüldü.

PARİS/ Fransa'nın başkenti Paris'te eğitim gören Trabzonlu Akın Genç, okuldan eve giderken açılan ateş sonucu hayatını kaybetti.

Trabzon Çaykara'lı olan, Akın Genç (19) silahla arkasından vuruldu Paris'te Güzel Sanatlar Fakültesi’nde Mimarlık eğitimi gören Akın Genç, akşam saatlerinde okuldan eve dönerken arkasından açılan ateş sonucu hayatını kaybetti. ailesi ve 2 kardeşi ile birlikte yaşıyordu. Kanlar içerisinde yerde kalan Genç, kaldırıldığı hastanede yapılan müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Gençin ölümü ile ilgili Fransız polisi soruşturma başlatırken, cenazenin otopsi sonrası defnedilmek üzere Olayla ilgili açıklamada bulunan Paris Trabzonlular Derneği Başkanı Bülent Cumur ; "Evine giderken henüz kimliği belirlenemeyen kişi veya kişiler tarafından arkasından gelerek kafasına yakın mesafeden ateş edildiği, Ambulansların mahalleye gelmesi ile babası Asım Genç oğlunun neden halen eve gelmediğini merak edince camdan sokağa doğru bakmış. Ambulansların yanına gidince oğlunun kanlar içinde yerde yattığını görmüş. Hain saldırıda gencecik yavrumuz maalesef hayattan koparıldı. Katil veya katillerin bir an önce bulunması ve cezasını çekmesi tek tesellimiz olacaktır. Adli bir vaka olduğu için cenaze işlemleri bir haftayı bulacaktır. Üzgünüz dedi.

YENİYURT HABER OLARAK,YAKINLARINA BAŞSAĞLIGİ;MERHUMA RAHMET DİLİYORUZ.

ÖTE YANDA,ALMANYA SOLİNGEN DE İSYAN VAR!

Mümin Karaca/YeniyurtHaber/09.1.2023

Yazar Hakkında
0 Yorum
Yorum Yapın