Faşithane Tavirler Devam Ediyor

Faşithane Tavirler Devam Ediyor

Öte yanda,Almanya'nın Kuzey Ren Vestfalya Eyaleti'nde (NRW) polislerin oluşturduğu

CEM ÖZDEMİR'IN BİTMEZ,TÜKENMEZ KİNİ!

Yeşiller milletvekili Cem ÖzdYeşiller milletvekili Cem Özdemir Türkiye düşmanlığında sınır tanımıyoremir Türkiye düşmanlığında sınır tanımıyor.

Yeşiller milletvekili Cem Özdemir, Türkiye düşmanı Avrupalı dostlarına yaranmak için iftiralarını sürdürüyor.

Son ihaneti, Fransa'daki terör saldırılarının nedeni olarak Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı göstermek.

BUKADAR APTALÇA BİR İDDİA;CEM OLUNCA OLUYOR.(yhy)

ERDOĞAN NEFRETİ BİTMİYOR
ALMAN basınına konuşarak Türkiye düşmanlığını bir kez daha gözler önüne seren Yeşiller Partili Cem Özdemir, Fransa'da gerçekleşen terör saldırısını Türkiye'ye mal etmeye kalkıştı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a olan düşmanlığı bilinen Cem Özdemir, Erdoğan'ı "Avrupa'da terörü teşvik etmekle" itham etti.

Erdoğan'ın sürekli "yangına körükle gittiğini" iddia eden Özdemir, "Şiddet ve teröre katkı sağlamış oluyor" diye konuştu.

DERNEKLERİ DE SUÇLADI
ÖZDEMİR, Fransa'daki saldırının birinin Neo-Nazi bir kişi tarafından gerçekleştirildiğini görmezden gelerek, Türkiye'yi ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı suçlamayı tercih etti.

Özdemir bununla kalmadı, Almanya'daki Müslüman derneklere yaklaşımın değişmesini istedi. Provokatör Özdemir, "Bu dernekler, iki ayağıyla da anayasamızın üzerinde durmalı" diyerek derneklerimizi hedef gösterdi.

TÜRKLERİ HEDEF GÖSTERDİ
CEM Özdemir, son yıllarda, göçmenler ve Türklerle ilgili konularda hep Türkiye düşmanlarının tarafını tutuyor.

Özdemir, Almanya ile Fransa arasındaki sorunların sorumlusu olarak yine Türkiye'yi gösterdi, "Fransa'daki saldırıların nedeni Türkiye'nin Fransa'ya karşı tutumudur" dedi.

Özdemir'in bu tutumunun, Fransa'daki ve Avrupa genelindeki Türk ve Türkiye düşmanlığını daha da artırmasından endişe ediliyor.

TÜRKİYE DÜŞMANLARI BİR SAFTA.

ÖTE YANDA,BİR DİGER HAVADİS İSE...

İNCELEDİKÇE,DERİNE İNDİKÇE,FAŞİSTLER ÇİKİYOR..!

İnceledikçe ırkçılık çıkıyor

Almanya'nın Kuzey Ren Vestfalya Eyaleti'nde (NRW) polislerin oluşturduğu Whatsapp sohbet grubunun ayrıntıları ortaya çıkmaya devam ediyor.

NRW İçişleri Bakanı Herbert Reul, skandalda 151 şüpheli polis olduğunu açıkladı. Bakan, el konulan bilgisayarlardaki verilerin sadece yüzde 40'ını inceleyebildiklerini aktardı ve bir polis memurunun devriye aracında Hitler selamı verdiğinin tespit edildiğini söyledi.

Bakan,bir başka paylaşımda ise mermilerle gamalı haç oluşturulduğunu aktardı.

Habar;Cengiz Parlayan/Düzenliyen;YeniyurtHaber.31.10.2020

Yazar Hakkında
0 Yorum
Yorum Yapın