Faşist yine sahnede

Faşist yine  sahnede

O faşist ramazanda azdı

FAŞİST, RAMAZAN'DA YİNE KUDURDU!..O faşist ramazanda azdı

İslâm düşmanı Hollandalı faşist Gert Wilders, ramazan ayında Müslümanlara olan nefretini kusmaya başladı. Wilders'in nefretine Twitter'dan cevap geldi

PAYLAŞIMLARI SİLMEYİ REDDETTİ
Hollandalı fitne lakaplı siyasetçi Gert Wilders, Pakistan'daki hükümet değişikliğinden sonra, İslâm'a, peygamberimize ve Müslümanlara ağır hakaretler içeren mesajlar paylaşmaya başladı. Büyük tepki alan Wilders, hakaretin dozunu artırdı. Wilders, Peygamberimize sahte deme cüretinde de bulununca nefretini yaydığı Twitter, hesabını dondurdu. Kin dolu paylaşımları silmesi istenen Wilders, bu isteği geri çevirdi.

NEFRET YAYMAYI SÜRDÜRECEK
Memleket,Ülkesinde İslam'ın yasaklanması, Kuran-ı Kerim'in toplatılması ve camilerin kapatılması çağrısında da bulunan Wilders, nefretini yaymak için Twitter'i etkili olarak kullanıyordu.

Özgürlük Partisi (PVV) lideri Wilders, gelen yoğun tepki üzerine, yayınladığı bir başka mesajında söylemlerine devam edeceğini, susturulamayacağını ifade etti. Wilders ve partisi, özellikle ramazan aylarında ortaya çıkıyor ve İslam'a hakaret yağdırıyor. 

DENK PARTİSİNDEN DE TEPKİ YAĞDI. (sağda)

 BAZİ LARIDA BU EDPSİZ HERİFE TEPKİ GÖSTERDİ.

BUNLARDAN BİRİ ALİ YENİYURT.(Üst solda)

Doğu Türkistanli Yusuf (sağda) 

ve Yazarlarımızdan Kâmil İşler(solda)

YA HUDA BUNLARA  HİDAYET VERSİN

YeniyurtHaber.28.4.2022

Yazar Hakkında
0 Yorum
Yorum Yapın