Çocuklara Dayatma

Çocuklara Dayatma

Çocuklara eşcinsellik dayatması

ÇOCUKLARA  ZORAKI AHLÂKSIZLIK DAYATMASI      Çocuklara eşcinsellik dayatması

UNMORALISCHE FORDERUNG!

Almanya'da bir öğretmen, 11 yaşındaki çocuklara eşcinselliği, cinsiyet değiştirmeyi anlattı.

Derse dünyadan tepki yağdı. Okul yönetimi ise bu sapıklık için "Müfredata uygun" dedi.

KÖLN ŞEHRİ'NDE BİR MEKTEP/OKULUN BİYOLOJİ  ÖĞRETMENİ

Köln şehrindeki bir okulun biyoloji öğretmeni, 11 ve 12 yaşındaki çocuklara, biyolojik cinsiyetin hiç önem arz etmediğini, cinsiyet değiştirmenin çok kolay olduğunu öğretti. Sapık öğretmenin verdiği örneklerden birinde, "Lea'nın gününü bir kadın olarak mı yoksa bir erkek olarak mı geçireceği, sabahları nasıl hissettiğine bağlı" ifadesi yer aldı.

HER KESİMDEN BÜYÜK TEPKİ GELDİ
Diğer örneklerde, "Zeynep, yanlış bedende doğduğunu düşünmektedir. Erkek gibi yaşayabilmek için bir an önce ameliyat olmak istemektedir. Paul kendini bildi bileli bir kadın gibi hissetmiştir. Sieter, biyolojik cinsiyetini cerrahi olarak düzeltip düzeltmeyeceğini henüz bilmiyor" denildi.

ÇOCUKLARIN ZİNİNİ KÖTÜ ŞEYLERLE MEŞKÜL ETMEK

Küçücük çocukların kafasına sapıkça düşüncelerin dayatılması, her kesimden büyük tepki aldı.

DEHŞET VERİCİ BİR OLAY!
Alman Öğretmenler Derneği Başkanı Heinz Peter Meidinger (68), kitapta yer alan ifadeler sonrası dehşete düştüğünü belirtti.

Meidinger, "O yaş grubundaki çocuklar henüz ergenlik çağında ve emin değiller ya da hala rollerini arıyorlar. Onları bu aşamada cinsiyet değiştirme meselesiyle karşı karşıya getirmek duyarsızlık, pedagojik değil ve yarardan çok zarar veriyor" diye konuştu. 
PEDAGOG ALBAY DA  BİR NESLİ MAHVEDİYORLAR
PEDAGOG Duygu Albay: Kendini bulma çağında, karakterini, kişiliğini geliştirme döneminde olan küçücük çocukları bu şekilde yönlendirmek çok sağlıksız. Gender denilen akım ile biyolojik cinsiyet ve toplumsal cinsiyet rollerinin değişken olduğu görüşü şu anda öne çıkarılıyor. Modernlik adı altındaki bu eğilim için bir nesli, ebeveynler ile öğretmenler mahvediyor. Gençler kendi kişiliklerini kendileri bulur. Onları bir yola sokmayın. Öte yandan cinsiyet değiştirmek çok basitleştirilmiş.

Ameliyatın dönüşü yok ve depresyon riski çok yüksek. Ameliyat öncesi ve sonrası yıllarca süren hormon tedavisi ve psikolojik desteğe ihtiyaç olduğuna kimse dikkat etmiyor.

YUNALI TİNA'DA İTİRAZ EDİYOR."OLMAZ BÖYLE REZİLLİKLER"...

MÜNİH,WÖRTSTR'DE WÜRZ BAR,SAHİBİ BAYAN  JEANNTETE,"SO WAS DARF NİCHT SEİN/BÖYLE BİRŞEY OLMAMALI" ,ŞEKLİNDE YORUM YAPIYOR.

VEDE BOSNALİ ELMAS

BU TATLI ÇOCUKLAR,ALET EDİLMEMELİ! (yHy)

ASLA,AHLÂKİ DEĞERLER YOZLAŞTIRILAMAZ

BUNU HİÇ BİR AİLE İSTEMEZ,KABUL EDEMEZDİ (yHy)

Kemal Petriçli/ İlyay Oğuz Yeniyurter/.01.02.2023

 

Yazar Hakkında
0 Yorum
Yorum Yapın