Çocuğunu İzledi

Çocuğunu İzledi

Doğum sonrası depresyona girdi!

Doğum sonrası depresyona girdi!

RAYLARA BIRAKTIĞI BEBEĞİNİN ÖLÜMÜNÜ İZLEDİ!..

Avustralya'nın Melbourne şehrinde yaşayan 32 yaşındaki kadının bebeğine yaptığı dünya basınında büyük yankı uyandırdı. 3 aylık bebeğini tren raylarına bırakan Melissa Arbuckle, tutuklanarak hakim karşısına çıktı.

Olay günü Arbuckle, eski eşine bebeğini kaybettiğine dair bir mesaj attı. Ardından ise 3 aylık bebeğiyle beraber yürüyüşe çıktı. Upwey’deki raylara doğru giden Arbuckle, bebeğini tren raylarına bırakarak birkaç metre uzaklaştı. Görgü tanıklarının anlattıklarına göre, Arbuckle, olay yerini görebileceği bir uzaklıkta gözlerini elleriyle kapatarak dakikalarca bekledi.

HASTANEDE HAYATINI KAYBETTİ

Tren sürücüsü raylarda bir bebek arabası olduğunu fark ederek acil durum frenine bassa da minik bebek, vagonların altında kalmaktan kurtulamadı, kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti. Cani anne Arbuckle'nin avukatı, akıl sağlığının yerinde olmadığı iddia ederek şu açıklamayı yaptı; "Çocuğa zarar verdiğine dair sabit bir yanılgı söz konusu. Ölmenin tek seçenek olduğunu düşünmeye başlamıştı. Kötü bir anne olduğuna inanıyordu."

 Olaydan bir gün önce Arbuckle'nin avukatı, intihar düşünceleri olduğunu ve ertesi gün şiddetli majör doğum sonrası depresyon ve doğum sonrası psikoz teşhisi konduğunu söyledi. İsminin açıklanmasını istemeyen Arbuckle’ın ayrıldığı eski kocası, "Bunun ne kadar acı verici olduğunu tarif etmek zor. Küçük kızım gitti" dedi.

İHA/YeniyurtHaber.7.4.2022

Yazar Hakkında
0 Yorum
Yorum Yapın