Bu da bir başka faşistlik!

Bu da bir  başka faşistlik!

Bu zaamanda böylesi yobazlık!..

FAŞİR KOMŞULARIN ZULMÜ..!Faşist komşuların zulmüne dayanamadı

Posta kutusuna bıçak bıraktılar, yolunu kesip hakaret yağdırdılar.

POLİS ve Savcı ilgilenmeyince,yalnız yaşayan Suzan Ayşe Cebeci çareyi ev taşımakta buldu.

GÖZÜME UYKU GİRMİYORDU
Almanya'nin Hof şehrine bağlı Münchberg kasabasında tek başına yaşayan Suzan Ayşe Cebeci, 1.5 yıldır süren ırkçı saldırılara dayanamadı. Polisin ve savcılığın saldırıların üzerine gitmediğini söyleyen Cebeci, "Çareyi adres değiştirmekte gördüm. Posta kutuma bırakılan bıçaktan sonra geceleri gözüme uyku girmez oldu. Bıçakta parmak izleri bulundu, ancak dosya kapatılıverdi" diye konuştu.


DOSYA HEMEN RAFA KALKTI

BU ZAMANDA GÖRÜLMEMİŞ YOBAZLIK!
HER gün ırkçı saldırı korkusu ile yaşayamadığı için evini taşımak durumunda kaldığını dile getiren Cebeci, "Hof Savcılığı, bıçaktaki üç parmak izine rağmen "Tehditle ilgili hiçbir ipucu bulunamadı" diyerek soruşturmayı durdurdu. Başım kapalı diye mahallede her türlü tehdit edildim. Yolumu yaşlı Alman komşu kesti, hakaret yağdırdı. Kadın komşular da beni görünce ırkçı ifadeler kullandı" dedi.
ADALETE OLAN GÜVENİM SARSILDI
Suzan Ayşe Cebeci, polis
ve savcılığın can güvenliğine duyarsız kalmasına bir anlam veremediğini ifade etti.Berlin SPD-Konvent Rede Katarina Barley

Cebeci, "Yol kesen, hakaret yağdıran, posta kutusuna bıçak bırakan acaba Alman olmayıp Türk olsaydı soruşturma bu kadar hızlı durdurulur muydu?" diye sordu, Alman adaletine olan güveninin sarsıldığını söyledi.

Alman Adalet Bakanı Bayan  Katarına  Barley'e duyurulur (yHy)

Hüseyin Erdem,Hof.YeniyurtHaber,Münih/13.10.2021

Yazar Hakkında
0 Yorum
Yorum Yapın