Bir türlü islah olmayanlar

Bir türlü islah olmayanlar

Türk avukattan ipucu verene ödül

Türk avukattan ipucu verene ödül

Türk avukattan ipucu verene ödül

BİR TÜRLÜ İSLAH OLAMADILAR.

ALMAN İÇİŞLER ve DİŞ İŞLERİ BAKANLARIDA BU AŞİRİ SAĞCI(faşist) LARDAN ŞİKÂYETÇLER.

Almanya'da, ırkçı ve tehdit içerikli mesajlar alan Türk avukat Seda Başay Yıldız, tehdit edenlerin yakalanmasını sağlayacak kişilere para ödülü vaat etti.

BU NASIPSIZLARI BİLDİRENLERE  5 BİN EURU

Yıldız, sosyal medyadan yaptığı açıklamada, "NSU 2.0" imzasıyla gönderilen tehdit içerikli postalarla ilgili faillerin yakalanmasını sağlayacak ipuçları vereceklere 5 bin Euro para ödülü vereceğini belirtti.

Almanya'da 8'i Türk toplam 10 kişiyi katleden Nasyonal Sosyalist Yeraltı (NSU) aşırı sağcı terör örgütü davasının müdahil avukatlarından olan Yıldız, vaadi sonrası birçok kişinin kendisine bağışta bulunmak istediğini aktardı.

BASINDA ALMANYA HABERLERİ.

* * * 

ÖTE  YANDA,ALMANYALI YAMYAMLAR..!Almanya’da yamyam alarmı

ALMANYA'DA  YAMYAM ALARIMI.

RAHATLIK VE REHPERSİZLİK NELER TAPTIRIYOR.

ŞEYTANIN GÜTTÜĞÜ ZAVALILAR...

Alman polisi,Berlin'in kuzeyindeki bir parkta iki aydır kayıp olan elektrik mühendisi 44 yaşındaki Stefan T'nin kemiklerini buldu.

Berlin merkezli BZ gazetesine konuşan bir polis yetkilisi, bulunan kemiklerden birinin üzerinde hiç et bulunmadığını belirtirken, Stefan T.'nin yamyamlık kurbanı olduğuna dair güçlü şüphenin oluşmasına yol açan başkaca belgelerin olduğunu söyledi. Olayla ilgili bir kişi cinsel amaç doğrultusunda cinayet ve yamyamlık suçlamasıyla gözaltına alındı.

Kaynak;SabahAvrupa;Derleyen;YeniyurtHaber.23.11.2020

Yazar Hakkında
0 Yorum
Yorum Yapın