Bana adeta zulüm ettiler

Bana  adeta zulüm ettiler

Haset ,nefrete yem olmak.

Büşra öğretmene Alman zulmü..!

Büşra öğretmene Alman zulmü

1.5 yıl önce stajyer öğretmen olarak göreve başlayan Büşra Çelik, Alman meslektaşlarının baskısına isyan etti;

BANA ETMEDİKLERİNİ BIRAKMADILAR

BİR SÜRE SONRA DIŞLAMAYA(tecrit) BAŞLADILAR

SOLİNGEN FAŞİTLERİ OLMALI?!(Bunundaki takıyı kıskanmışlardır!!! )


Solingen şehrindekii bir ortaokulda stajyer kimya ve resim öğretmeni olarak görevlendirildiğinde çok heyecanlı olduğunu ifade eden Büşra Çelik (29), ilerleyen günlerde dışlayıcı tavır ile karşı karşıya kaldığını dile getirdi. Mesleğinin ilk günlerin de Alman meslektaşlarından manalı laflar işittiğini söyleyen Çelik, "Sonra beni dışlamaya başladılar. Okulda iki öğretmen koronaya yakalandık. Ben bulaştırmışım muamelesi gördüm. Özür dilemem istendi" dedi.

BENDEN NEFRET EDİYORLARMIŞ
Okulda yetkili bir öğretmenin bir meslektaşıyla yanına geldiğini söyleyen Çelik, "Bana, Okulu değiştirsen iyi yaparsın. Birlikte çalıştığın öğretmenler seni sevmiyor ve senden nefret ediyor" dedi.

O an dünyam başıma yıkıldı. Girdiğim devlet sınavında da kötü not verip başarısız olmamı sağladılar. Bu durum bardağı taşırdı. Sınav sonucuna itiraz ettim. Yaşadığım ayrımcılığın son bulması için sonuna kadar mücadelemi sürdüreceğim" diye konuştu.

HAKSIZLIĞIN PEŞİNİ BIRAKMAM
2013 yılından bu yana Düren şehrinde dershane işlettiğini ifade eden Çelik, "Dershanemde farklı milletlerden öğretmenler ders veriyor. Farklı milletlerden öğrenciler de var. Görev yaptığım okulda uğradığım haksızlığın peşini bırakmayacağım" dedi.

İSAN OLANA YAKIŞMAYAN KİN,NEFRET! /yHy)

İbrahim Taş/Derleyen; YeniyurtHaber.18.11.2021

Yazar Hakkında
0 Yorum
Yorum Yapın