Almanya'daki Türkler bu Bitcoin uygulaması

Almanya'daki Türkler bu Bitcoin uygulaması

Platformun kurucu ortağı Peter Newholm, bu hatanın ortaya çıkmasının

ALMANYA'DAKİ TÜRKLER

İçlerinde Almanya’da yaşayan birkaç yüz Türk de dahil olmak üzere binlerce Alman, kurucu ortaklarının yanlışlıkla kayıt sayfalarını halka açmasının ardından otomatik kripto para ticareti için en kârlı platformlardan birine akın etti...

Platformun kurucu ortağı Peter Newholm, bu hatanın ortaya çıkmasının hemen ardından işten çıkarıldı.

Otomatik kripto para yatırımı (Bitcoin Up) için en gelişmiş platformlardan birinin kurucu ortağı, şimdiden binlerce insanı zengin eden pahalı bir hata yaptı.

Kayıt sayfasının plansız olarak herkese açılması nedeniyle, binlerce yeni kullanıcı bu platformda şimdiden 600.000€ üzerinde kazanç elde etti. Mevcut üyeleri çıkaramadıkları ve yasal nedenlerle 28.1.2022 Cuma gününe kadar yeni üye kayıtlarını kapatamayacakları için bu miktar artmaya devam edecek ve bu da geç kalmazsanız sizin de bu fırsatı değerlendirebileceğiniz anlamına geliyor.

Tam olarak ne oldu?
Bu platformun Almanya'dan kullanıcılarından Hasan Eroğlu bize Bitcoin Up'un ne olduğunu ve insanların bu hatadan hala nasıl "faydalandıklarını" anlattı.

"Bitcoin Up, Bitcoin ve diğer popüler kripto paralara otomatik yatırım amaçlı bir platform. Bu platformu özel yapan şey, binlerce piyasa göstergesine dayalı olarak sizin yerinize sürekli olarak otomatik kripto para alıp satan son derece gelişmiş bir algoritmaya sahip olmasıdır. Yani, kelimenin tam anlamıyla yapmanız gereken tek şey, ilk yatırımınızı yapmak ve sizin yerinize tüm işlemleri yapacak ve size kâr getirecek uygulamayı çalıştırmak.
Kulağa gerçek olamayacak kadar iyi gelse de, böylesi bir kesinlik ve dolayısıyla da son derece yüksek kârlar getiren “otomatik işlem robotları” alanında yapılan birkaç girişimden biri de budur. Tam da bu etkileyici sonuçlar nedeniyle, platform sadece davetli seçilmiş kişilere hizmet veriyordu, ama kurucu ortağın hatası sayesinde kayıt sayfası herkese açıldı ve şimdi 7 gün boyunca kapatılamayacak, çünkü bunu yaparlarsa kapatmak için bunun en az 7 gün önceden duyurulmasını gerektiren düzenleyici kurallarını ihlal etmiş olurlar.

BU HENÜZ
Bu da, henüz bir kullanıcı hesabı olmayan kişilerin bile 28.1.2022 Cuma tarihine kadar uygulamaya kayıt olabileceği ve bu gelişmiş uygulama sayesinde para kazanmaya başlayabileceği anlamına geliyor. Bunun için gerekli olan şeyler sadece 250€’luk bir depozito, temel Almanca bilgisi ve mobil ya da masaütsü bir cihazda internet erişimi.
Platformun kabul etmesi gereken tek hata, planlandığı gibi kayıtları sadece "seçilmiş" üyeler için açmamış olmaları ve birkaç bin "halktan" kullanıcının da kaydolmayı ve bu avantajlardan yararlanmayı başarmasıdır."

YENİ KURUCU ORTAK
Platformun genel müdürü bu tür hataların tekrarlanmayacağını, platformun tamamen stabil çalışmaya devam ettiğini ve tüm kullanıcılara eşit davranıldığını söyledi.

Sözlerine şöyle devam etti: "Bu umulmadık bir hataydı çünkü algoritma üzerinde çok uzun süre çalıştık ve zamanla kayıt sayısını kademeli olarak artırmayı planlamıştık. Şimdi planladığımızdan birkaç bin daha fazla kullanıcımız var, ama herkese eşit davranıyoruz ve kullanıcıların gelişmiş algoritmamızdan faydalanmasından memnunuz.”

İşte yeni kullanıcılar bu platformdan böyle faydalanıyor;

1. İlk olarak halka sızdırılan resmi Bitcoin Up web sitesine kayıt oluyorlar

2. Sonrasında kullanıcı destek temsilcisiyle gerekli tüm bilgileri ve hesaplarını onaylamalarını sağlayan bir telefon görüşmesi yapıyorlar

3. Hesapları onaylandıktan sonra platforma, uygulamanın ticaret yapmak ve kâr elde etmek için kullanacağı bir depozito (en az 250€) yatırıyorlar.

4. Her 2-3 günde bir kârlarını (banka hesabına, karta, Skrill veya Bitcoin'e) çekiyorlar ve kazanmaya devam etmek için platformda her zaman en az 250 avro tutuyorlar.

BASINA YANSIYAN HABER.

Alican Yeniyurt/27.01.2022

 

Yazar Hakkında
0 Yorum
Yorum Yapın