Almanya Başbakanı Konuştu

Almanya  Başbakanı Konuştu

Almanya Hür Demokrat Parti (FDP) lideri ve Maliye Bakanı

KRİZİ BİRKAÇ AYDA AŞAMAYIZ!Krizi birkaç ayda aşamayız

ALMANYA BAŞBAKANI YORUMLARDA  BULUNDU

Almanya Başbakanı Olaf Scholz, yükselen enerji fiyatları ve enflasyon konusunda tarihi bir zorlukla karşı karşıya olduklarını belirtti. Scholz, mevcut krizin birkaç ay içinde bitmeyeceğini söyledi.

İşverenler ve sendikaların üst düzey temsilcileri ile yüksek enflasyon ve enerji fiyatlarını ele almak üzere bir araya gelen Scholz, "Söz konusu zorluk karşısında birliktelik büyük önem taşıyor" dedi.

ÖTE YANDA,DÜĞÜNDüğün için 12 kilo verdi İÇİN 12 KİLO VERDİ

Almanya'nın Maliye Bakanı Christian Lindner'i düğün telaşı sardı.

Perşembe günü evlenecek ve üç gün düğün yapacak olan Lindner, altı ayda 12 kilo verdi

Almanya Hür Demokrat Parti (FDP) lideri ve Maliye Bakanı olan Christian Lindner (43), gazeteci kız arkadaşı Franca Lehfeldt (33) ile Sylt adasında yapacağı düğün için saatleri saymaya başladı. Perşembe günü başlayacak ve cumartesi sona erecek düğün için hazırlık yürüten bakanın altı ayda özel diyet ile 12 kilo verdiği ortaya çıktı. Lindner'in ocak ayından bu yana 6 saat dilediğini yediği geriye kalan 18 saatte ağzına bir şey sürmeyerek kilo verdiği belirtildi. 2018'de ilişkiye başlayan ve 9 aydır nişanlı olan çiftin, düğünlerinde 140 özel konuğu ağırlayacağı aktarıldı. Konuklar arasında Başbakan Olaf Scholz, bakanlar ve FDP'li siyasilerin de yer alacağı belirtildi.

SabahAvrupa/Berlin/ Franfut/Derleyen;YeniyurtHaber/6.7.2022 

Yazar Hakkında
0 Yorum
Yorum Yapın