Alman ve Batı Faşitliği Devam Ediyor!

Alman  ve Batı Faşitliği Devam Ediyor!

15 dadkika dayak attılar

ALMAN FAŞİTLİĞİ

Psikolojik hastalığı olan Selim Çiftçi,yolda fenalaşıp arabadan indi.

Yeğenleri Çiftçi'yi sakinleştirirken olay yerine gelen polis, hasta adamı acımasızca dövdü.

GELİR GELMEZ SALDIRDILAR..!
Almanya'nın Frankfurt şehrindeki polis şiddetini,Selim Çiftçi'nin yeğeni Akın Götürmen basına anlattı. Dayısının araçta fenalaştığını anlatan Götürmen, "Onu sakinleştirmeye çalışıyorduk. Birileri, kavga var sanıp polis çağırmış. Polisler, sorgusuz sualsiz yerde yatan dayıma saldırdı. 15 dakika boyunca, polislere "O hasta ona vurmayın" ricasında bulunduk ancak durmak bilmediler" dedi.

BÖBREKLERİ HASAR GÖRDÜ
Götürmen, "Dayım polisleri görünce "Beni evime götürün" dedi. Dayım yerde acı içinde yatıyordu ve biz de hastalandığı için ambulans bekliyorduk. Gelen ambulans da tüm ricalarımıza rağmen dayımla ilgilenmedi. Biber gazı ve coplarla dayıma saldırdılar, bizi uzaklaştırdılar. Kafasından darbeler aldı. Böbrekleri büyük hasar görmüş. Şu an tedavi altında" diye konuştu.

IRKÇI VE FAŞİST SALDIRI

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, Selim Çiftçi'ye uygulanan polis şiddetini kınadı. Çelik, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, "Bu ırkçı ve faşist bir saldırıdır. Kamu düzeni ile ilgisi yoktur. Almanya'nın Frankfurt kentinde vatandaşımıza uygulanan bu faşizan polis şiddetini en güçlü şekilde kınıyoruz" dedi.

POLİS ŞİDDETİNİ KINIYORUZ
Dışişleri Bakan Yardımcısı Yavuz Selim Kıran da, polis şiddetini kınadı.

Kıran, Twitter hesabından polisin Türk vatandaşına yönelik şiddetini içeren videoyu paylaşarak, "Frankfurt şehrinde vatandaşımıza uygulanan şiddeti kınıyoruz. Vatandaşımızın babası Mustafa Çiftçi ve ağabeyi Yavuz Çiftçi ile görüşerek geçmiş olsun dileklerimizi ilettik" diyerek, konunun her düzeyde ilgili makamlar nezdinde yakından takip edileceğini vurguladı.

BİTMEYEN,KİN,NEFRET HABERLERİ. BİZ BU GİBİ SIKINTILI HAVADİSLERİ AKTARMAKTAN BIKTIK.

ALMAN MAKAMLARINA DUYURMAKLAZIM.

İSA DEVEÇEKENİsa Deveçeken;İlay Sakaoğlu.18.05.2021

 

Yazar Hakkında
0 Yorum
Yorum Yapın