Ahmet'in ölümü

Ahmet'in ölümü

24 yaşındaki Ahmet Kıranlıoğlu'ndan haber

AHMET'İN SIR ÖLÜMÜAhmet’in sır ölümü

Günlerce aranıyordu, acı haber geldi.

Aracı köprü altında bulunan 24 yaşındaki Ahmet Kıranlıoğlu'nun cesedi, 40 km ötede nehirde bulundu

ÖLÜMÜ DOSTLARINI ÜZDÜ,ARKADA TEVESSÜMÜ KALDI...

ARKADAŞIYLA BULUŞACAĞINI SÖYLEMİŞ
Almanya'nın Langenfeld şehrinde yaşayan ve cuma günü, arkadaşı ile buluşacağını söyleyip evden ayrılan 24 yaşındaki Ahmet Kıranlıoğlu'ndan haber alınamadı.

Köln Başkonsolosluğu makam şoförü olan baba İsrafil Kıranlıoğlu, oğluna ulaşamayınca polise ve arkadaşlarına haber verdi. Sosyal medya üzerinden arayış başladı.

CESEDİ NEHİRDEN ÇIKTI
AHMET'in otomobili arkadaşları tarafından Köln'de bir köprü altında bulundu. Terk edilmiş araç incelenirken, acı haber 40 kilometre ötedeki Neuss kentinden geldi. Polise nehirde bir ceset olduğu ihbarı yapıldı. Cesedin üzerinden Ahmet Kıranlıoğlu'na ait kimlik çıktı. Henüz bilinmeyen bir nedenle ölen genç,sevenlerini kedere boğdu.

ALTI AY ÖNCE EVLENMİŞTİ
HENÜZ altı ay önce evlenen Kıranlıoğlu'nun meslek eğitimi yaptığı, ailesiyle sorunu olmadığı belirtildi. Evin tek oğlu olan ve yardımseverliği ile bilinen Erzincanlı gencin, aracında bir mektup bulunduğu da ifade edildi.

AHMET'İN ÖLÜMÜ,DOSTLARINI ÜZDÜ.

Haber;İbrahim Taş.Langenfeld.05.01.2021

ÖTE YANDA...

MEZARLIĞA  ÇÖZÜM GELDİ

Mezarlığa çözüm geldiKoronavirüs ölümleri nedeniyle tamamen dolan Almanya'nın Delmenhorst şehrindeki  Müslüman mezarlığı genişletilecek.

İl Genel Meclis Üyesi İbrahim Tuner, aylar süren çalışmalar sonrasında Müslüman mezarlığının genişletildiğini, tüm işlemlerin tamamlandığını açıkladı.

Tuner, "Çok şükür tüm işlemler halloldu. Müslüman mezarlığı şimdiki büyüklüğünün üç katı genişletildi" dedi.

Mehmet Uzun,5.01.2021/Derleyen;Yeniyurt Haber.

Yazar Hakkında
0 Yorum
Yorum Yapın