Acı Haber

Acı Haber

İki çocuk babası Mesut Doğan...

İki ay sonra gelen acı haber

İki çocuk babası Mesut Doğan, 23 Nisaİki ay sonra gelen acı habern günü arkadaşları ile çıktığı gezintiden dönmedi.

Beş gün önce nehirde cesedi bulundu.

Aile, “ARKADAŞLARI KONUŞSUN” diyor

AYNI NEHİR BİR KAÇ DEFA BENZER OLAYLAR YAŞANMIŞTI

Almanya'nın Hanau şehrinde yaşayan Mesut Doğan (29), 23 Nisan günü evden otomobil satın almak için çıktı. İki arkadaşı ile birlikte Wachtersbach şehrinde araba satın alıp eve döndü. Sonra arkadaşları ile gezmeye gitti. Doğan'dan o günden sonra haber alınamadı. Beş gün önce nehirden bir ceset çıkarıldı. Otopsi ve DNA karşılaştırması sonrası cesedin Doğan'a ait olduğu tespit edildi.

ARKADAŞLARI KONUŞSUN*EVLAT ACILI ANNE
CESEDİN tanınmayacak halde olduğunu ifade eden aile, "Oğlumuz son olarak Hanau yakınlarındaki Steinheim'da bir köprü üzerinde görülmüştü. Nehirde bulunması cinayet şüphesini güçlendiriyor" dedi.

Anne Nurten Doğan, "Oğlumun üç arkadaşı o gün neler olduğunu biliyor, ancak bizden bilgi saklıyor. Mesut'u kim neden öldürmüş olabilir bilmek istiyorum. Yüreğim yanıyor" dedi.

KATİLLER BULUNSUN

MESUT Doğan'ın abisi Mehmet Doğan, "Polis eve gelip kardeşimin DNA örneği için diş fırçasını aldı. Bulunan cesetten alınan DNA ile karşılaştırma yapılmış. Bize ölüm haberini verdiklerinde yıkıldık. 23 Nisan gününden bu yana perişanız. Kardeşim cinayete kurban gittiyse katillerinin bulunmasını istiyoruz" diye konuştu.

BU NEHİR DE,YILLAR ÖNCE BENZER OLAY YAŞANMIŞTI

ŞEHİRDE, dört yıl önce 23 yaşındaki Mert Açıkgöz de kaybolduktan bir ay sonra nehirde ölü bulunmuştu.

Almanya'd yaşanan acı olaylar.

Haber;yhy.Kadır İNCE / Giriş Tarihi: 19.6.2020

Yazar Hakkında
0 Yorum
Yorum Yapın