Herşeyı o planladı

Herşeyı o planladı

Bir miliyon fidye almıştı,yinede...

Her şeyi Yasemin planladıHer şeyi Yasemin planladı

Fidye için kaçırılıp öldürülen işadamı İsmail Torun cinayetinde Yargıtay bir sanığın yeniden yargılanmasına hükmetti.

Torun'un eşi, karara isyan edip,"HER ŞEYİ O PLANLADI" dedi

Almanya'nın Ludwigshafen kentinde yaşayan işadamı İsmail Torun'u 2017 yılında kaçırıp, 1 milyon euro fidye almalarına rağmen boğarak öldüren üç zanlıdan birinin yeniden yargılanmasına karar verildi. İtiraz davasına bakan Yargıtay, daha önce müebbet hapis cezası alan Yasemin T.'nin (46) cinayetteki rolünün araştırılması için yeniden yargılanmasına hükmetti.
10 DURUŞMA GÖRÜLECEK
TEMYİZ davasına bakan Yargıtay, diğer sanıklar Hüseyin T. (41) ile Ramazan G.'nin (52) taleplerini ise geri çevirdi. Yasemin T.'nin Torun cinayetinde suç ortağı olup olmadığının belirlenmesi için 10 duruşma daha yapılacak. İsmail Torun'un eşi Fatma Torun, Yargıtay'ın kararına isyan etti ve "Görülecek duruşmalarda acımız tazelenecek" diye konuştu.

O OLMASA EŞİM ÖLMEZDİ

YASEMİN'İN diğer sanıkların eşini öldüreceğini bilmediğini söylediğini ifade eden Torun, "Cinayet anında olay yerinde olmadığını söylüyor. Cezasını düşürmeye çalışıyor. Oysa her şeyi planlayan, eşimi çağıran Yasemin'di. O çağırmasaydı eşim oraya gitmeyecekti" dedi.

Yeniden yargılama 30 Eylül günü başlayacak.
BİR MİLİYON EURO FİDYE
İsmail Torun,3 Ocak 2017 günü kaçırılmış, 1 milyon euro fidye alınmasına rağmen öldürülmüştü.

Cesedi 6 Ocak günü Bad Dürkheim ormanlığında bulunmuştu.Frankenthal Bölge Mahkemesi'nde görülen 38 duruşma sonunda zanlılardan Hüseyin T., Ramazan G. ve Yasemin T. ömürboyu hapse mahkum olmuştu.

*PARA İÇİN BÖYLE ADILAŞAN,ALMAN MAKAMLARINADA REZIL OLANLAR VARDI.(yhy)

BİZE GELEN HABERLER.

Haber;Fatih Yılmaz.12.09.2020

Yazar Hakkında
0 Yorum
Yorum Yapın