Yunanlı Türkolog

Yunanlı Türkolog

Yunan Türkolog Ordinaryüs Profesör Dimitris Kitsikis

TÜRKİYE'NİN DÜŞMANLARIYunan Türkolog: Erdoğan'ı yıkıp 'Dişi Kurdu' iktidara getireceklerdi

Yunan Türkolog; Erdoğan'ı yıkıp "Dişi Kurdu" iktidara getireceklerdi.

TESBİTLERİ DOĞRU OLABİLİR.

Yunan Türkolog Ordinaryüs Profesör Dimitris Kitsikis, 2016'da Obama yönetiminin Erdoğan'ı ortadan kaldırarak "Dişi Kurdu (Meral Akşener)" iktidar yapma planı olduğunu iddia ederek, "Bugün Bahçeli ile Erdoğan Batı'ya karşı bağımsızlık için ittifak yapıyor. Mesele o değil, mesele Batı'ya karşı bağımsızlık kazanmak. Erdoğan hoşunuza gitse de gitmese de büyük bir lider. Umarım başarılı olur" diye konuştu.

Yunan Türkolog Ordinaryüs Profesör Dimitris Kitsikis, Cumhur İttifakının Batı'ya meydan okuduğunu belirterek, 2016'da Obama yönetiminin Erdoğan'ı ortadan kaldırarak "Dişi Kurdu (Meral Akşener)" iktidar yapma planı olduğunu ifade etti.

BAZI TÜRK GAZETELERİ'nin  Haberine göre, 1970'ten beri Kanada'daki Ottawa Üniversitesi'nde araştırmalar yapan Kitsikis, "Bugün Bahçeli ile Erdoğan Batı'ya karşı bağımsızlık için ittifak yapıyor. Mesele o değil, mesele Batı'ya karşı bağımsızlık kazanmak. Erdoğan hoşunuza gitse de gitmese de büyük bir lider. Türkiye'yi Batı'dan tarafsızlıkla kurtardı. Örneğin, Arapların lider Nasır'ı tarafsızlık politikası uygulamaya çalışmış ama başaramamıştı, umarım Erdoğan başarılı olur" dedi.

ÖTE YANDA,USA/ABD'LERİNİN TÜRKLERİN BÖLGESİ DEDEAĞAÇ'TA NE İŞİ VAR.

Amerikan şeytanları İrak'a,"demokrası,hürriyet", getireceğiz vadi ile girmiş,memleket hâlâ istikrara kavuşmuş değidi.

KOVMAK LAZIM,BU İBLİS,ŞEYTANLARI.

YeniyurtHaberYorum.24.02.2021

Yazar Hakkında
0 Yorum
Yorum Yapın