Aslen Bulgaristan'lı , vefaat etmiş olan,âmâ ana'nın kerametleri

Aslen Bulgaristan'lı , vefaat etmiş olan,âmâ ana'nın kerametleri

Kahinler,bazı şeyleri seziyor demek.Bunlardan biri de" Sofi An"a idi

Kimi "Baba Vanga",bazıları da "Ana Vanga"dediği,yıllar önce söylediği kehanetler inalınır gibi değil. 

Baba Vanga,Nostradamus gibi Shipton Ana'nın da yıllar önce verdiği kan donduran kehanetler ortaya çıktı.

Daha önceki kehanetlerinin büyük kısmının yaşanmasıyla bütün dün yada korku dolu anlar yaşatan Shipton Ana'nın yeni kehanetleri de aynı derece dünyaya korku salıyor.

Peki Shipton Ana'nın o şoke edici ve bir o kadar da kan donduran kehanetleri neler?..

Gelin hep birlikte o göz atalım...

Shipton Ana'dan kan donduran kehanetler! 

Dünya üzerinden pek çok kahin ortaya attığı kehanetlerle insanlara korku salıyor. Baba Vanga ve Nostradamus gibi kahinlerin yanında Shipton Ana isimli kahin ortaya attığı ve gerçekleşen bazı kehanetleriyle dikkatleri üzerine çekiyor. Son olarak,yıllar önce verdiği kehanetleri yeni ortaya çıkan Shipton Ana yine dehşete sokan tahminleriyle insanların kanını dondurdu. 

Shipton Ana'dan kan donduran kehanetler!

Ursila Sontheil Henry VII saltanatı zamanında 1488'de doğan Shipton Ana'nın gerçekleşen kehanetleri...

Shipton Ana,kralların,kraliçelerin ölümlerini ve İngiltere'nin geleceğini öngördü,savaşlardan ve tarihi olaylardan bahsetti, onun zamanında atlı arabalarla yolculuk yapılırdı,atsız giden arabaları,yelkensiz giden gemileri anlattı ve demirin suyun üstünde tahta gibi batmadan yüzeceğini söylemişti...

Shipton Ana'dan kan donduran kehanetler! ..

17. yüzyılın en büyük felaketlerinden birisi olan Ekim 1666'daki Londra veba salgınını ve yangınını öngördü. Tarihçi Pepys'in 1666 yılı günlüğünde Shipton Ana'nın öngörüsü açıkça yazmaktadır. Kehanetlerini nasıl yaptığı bilinmiyor, Kardinal Wolsey'in ölümünden sonra, sessiz ve sakin bir yaşam sürdürdüğü sanılıyor,zaten kaynak larda nedense Wolsey olayından sonra ayrıntılı bilgilere artık rastlan mıyor,sanki o andan sonra Shipton Ana'dan söz etmek yasaklanmış tı.

17. yüzyılın en büyük felaketlerinden birisi olan Ekim 1666'daki Londra veba salgınını ve yangınını öngördü. Tarihçi Pepys'in 1666 yılı günlüğünde Shipton Ana'nın öngörüsü açıkça yazmaktadır. Kehanetlerini nasıl yaptığı bilinmiyor, Kardinal Wolsey´in ölümünden sonra, sessiz ve sakin bir yaşam sürdürdüğü sanılıyor, zaten kaynaklarda nedense Wolsey olayından sonra ayrıntılı bilgilere artık rastlanmıyor, sanki o andan sonra Shipton Ana'dan söz etmek yasaklanmış gibi.

Shipton Ana,1561 yılında Knaresborough'da Dropping Well yakınlarında öldü.

Öldüğünde bütün Britanya'da tanınan ve sayılan bir kahineydi. Ölümünün zamanını ve nasıl olacağını önceden söylemişti, bu nedenle yaşamı boyunca engizisyondan hiç korkmadı,meslektaşlarının peş peşe öldürüldükleri, Orta Çağ'da Shipton Ana,kendisine dokunamayacaklarını biliyordu.Öleceği günün sabahında yatağına yattı,uyudu ve bir daha uyanmadı. Kendi sözüyle,üç yirmi ve bir onüç yıl yaşamıştı...

"Denizlerin kanlandığı zaman gelince,büyük selle karıştırılacak. Atsız arabalar gidecek.Felaketlerden dünya çığlık çığlıkla dolacak."

Mona Lisa tablosunun büyük sırrı çözüldü! İşte Mona Lisa'nın gizemi

Üç uyuyan dağ nefes almaya başlayacak. (Volkanik dağların faaliyete geçmesinden söz ediyor.)

"Depremler bir bir şehirleri yutacak. Bütün bunlar benim bilme diğim yerlerde olacak."

İnsanlar susuzluktan ölecekler. Sonra okyanuslar yükselecek.

Toprak kuruyup çatlayacak,sonra tekrar normale dönecek. Fırtınalar patlayacak ve okyanus yükselecek...

Shipton Ana,bir gök cisminin dünya çevresinden geçerken bir kıtanın batacağını söyledi ama şunu ekledi: Bütün kara parçaları batmayacak. Ancak kalan karalar çürüyen insan ve hayvan cesetleri ve bitkilerin yaydığı kokular sebebiyle feci bir durumda olacaklar. Bundan sonra bir savaş olacak ve doğanın başlattığı bu kıyım işine devam edecek.

KADINLAR"ERKEK" GİBİ,ERKEKLERDE"KADIN" GİBİ GİYİNECEKLER!..

(Hele,bununa,kulağına,bilmem neresine takılar takan soytarı avratlar çoğalacak.Hele,şaçlarını at kuyruğu gibi düyümleyen,soytarı erkekler çoğalacak!..)

Kadınlar, erkek gibi giyinecek,saçlarını kısa kesecekler. Resimler hareketlenip (sinema) canlı gibi gözükmeye baş ladığında,balık gibi gemiler suyun altında yüzdüğünde,insan kuşlar gibi gökleri fethettiğinde dünyanın yarısı kana boğulacak ve ölecek...

Yüzyılı atlatıp hayatta kalanlar dağlara kaçacaklar. Ve sonra iyice ormanlık bölgelere çekilecekler. Kuru,temiz, yumuşak ve insan pisliğinden arınmış bu toprak yeni hanedanın hazinesi olacak.Dünyanın bu kararmış durumunda ne yapmak gerektiğini bilemeyen insanlar,daha sonraki nesillerin aydınlanmasını sağlayarak onlara nasıl yaşama ları ve sevmeleri gerektiğini gösterecekler ve kuyruklu yıldızın ikinci sefer belirmesiyle artık çocuklar huzurlu, mütevazı,sevgi dolu büyüyüp "Altın Çağı"oluşturacaklar..

Kahin denince akla ilk gelen isim o 'Nostradamus'du. Günümüzden binlerce yıl önce yaşamış olan Nostradamus' un birçok kehanetinin gerçekleştiği biliniyor.

MERAKLI İNSANLAR,BU KİTAPLARI YENİDEN OKUYORLAR.

2019 yılının yaklaştığı bu günlerde ünlü kahin Nostrada mus'un "Yüzyıllar" adlı kitabındaki bölümler yeniden okunmaya başlandı.

Nostradamus'un kitabında 2019 ve Türkiye için korkutan kehanetler yer almaktadır.

İşte Nostradamus'un 2019 Türkiye kehanetlerinden bazıları...

 Kehanetlerinde Türkiye de yer alıyor!

Öleceği günün gecesinde "Bu son gecem, beni yalnız bırakın, sabaha ölmüş olacağım" diyen kahin Nostrada mus'un kehanetleri günümüzde dikkat çekmeye devam ediyor.Doktor,yazar,tercüman,astrolojik danışman gibi farklı kimlikleri olan ancak kahin olarak ün kazanan Michel de Nostredame'nin seneler önceki kehanetlerinin bazıları gerçekleşti. Nostradamus'un kehanetleri içerisinde Türkiyeile ilgili iki bilgi bulunuyor.

İşte, Nostradamus'un Türkiye hakkında tahmin ettiği kehanetler!..

Nostradamus'un korkutan tahminleri çıkacak mı? Kehanetlerinde Türkiye de var!

Kendi ölümünü gördü Nostradamus "İyi geceler"diyen papaza "Sabah öleceğim" demişti.

(Ankara'nın ünlü ustalarından olan,rahmetli Yakup Özçelik'te,Rize, Hemşin'e giderek,"yakında öleceğim "diye mezarlığını kazınca,başta hanımı ve çocukları tepki göstermiş,"şaka yapıyor" diye geçiştirmiş lerdi. Ancak,bir kaç hafta sonrası,kazada vefaat etmişiti.Bir vesile tekrar rahmetler diliyoruz.yhy)

Mezarının da hangi tarihte açılacağını bilmesi herkesi şaşırttı. Gut romatizması ve su toplaması nedeniyle durumu ağırlaşan Nostradamus,1 Haziran 1566 gecesi kendisine "İyi geceler" diyen bir papaza şu cevabı verir; "Bu son gecem,sabaha ölmüş olacağım!" demişti.

GÜNEY ASYA'DAN SONRA TÜRKİYE'DE DEPREM OLACAK

Endonezya'da yakın zamanda meydana gelen depremler sonrası uzmanlar "kehanet doğru mu olacak" tartışması başladı. Ancak kehanetler İngiliz uzmanları ikiye bölmüş durumda.Zira uzmanlar depremlerle ilgili Nostradamus'un "Yüzyıllar" adlı kitabındaki bölümleri farklı şekillerde yorumluyorlar.

DEPREMLER OLACAK ...

Deprem olacağı kehanetine karşı çıkan bir isim,Fransız uzman Fontbrune.

Fontrune'ye göre Nostradamus'ın deprem kehameti çoktan gerçekleşti.Kitabın üçüncü cildindeki Türkiye depremi kehaneti "Gölcük" depremiydi ve yeni bir deprem olmayacak...

FALA İNANMA,FALSIZ DA KALMA!

Ancak kehaneti farklı yorumlayanlar için durum daha korkutucu.

Bir dizi uzmana göre Nostradamus'un kehaneti henüz gerçekleşmedi yakın bir gelecekte bir deprem olacak...

 

KEHANETLER DEPREMLE SINIRLI DEĞİLDİ

Astrolojiden faydalanarak kehanetlerinde kesin zamanlama verileri kullanan ilk kahin olan Nostradamus'un Türkiye kehanetleri depremle de sınırlı değil.

DEPREMLER ve SAVAŞLAR... 

(Kesinlikle,bugün ve yarin komşularımızın hiç biriyle,savaşmak asla istemeyiz! )

(Eski den bazı devlet liderleri önce Kağınlara danışarak savaşlara katılırdı,yhy)

Deprem ve savaş Fransız şifre çözücü Jean-Charles De Fontbrune'ye göre, Türkiye ilk olarak ikinci cildin 52'nci dörtlüğünde geçiyor; Atina ile savaş geceler boyunca yeryüzü sallanacak,sonraki baharda iki kez daha olacak Korent, Efes boğulacak denizde yiğit şampiyonlar savaşa girecek…"

EGE ve KARADENİZ'DE DE...

(Almanya,Bayern Eyaletine bağlı Regensburg'ta 3.5 şiddetinde deprem olmuştu. Normal orak Almanya'da pek deprem olmazdı.yhy)

Fontbrune'un ismini veremediği bir ülke iki deniz (Ege ve Karadeniz) arasından geçerek Yunanistan ve Türkiye'ye karşı yola çıkacak." Ardından iki ülke askeri savaşa girecek" Türkiye ile ilgili ikinci kehanet üçüncü cildin üçüncü dörtlüğünde geçiyor...

Kahinler,bir çok şeyi bilir mi?.Sorusu takıldı kafamıza.

Aktaran;Osman Sakaoğlu.*[email protected]

Yazar Hakkında
0 Yorum
Yorum Yapın