Türk dostu Hollandalı

Türk dostu Hollandalı

Erdoğan hayranlığı

Türk dostu vekile,dinleme tuzağı!Türk dostu vekile dinleme tuzağı

Türkiye düşmanlığında çizgiyi zaman zaman aşan Hollanda, Türk dostu ve Erdoğan sevdalısı parti başkanının otomobiline gizli kamera ve dinleme cihazı yerleştirdi

"GELİN PİSLİKLERİNİZİ ALIN"
HOLLANDA'da Geert Wilders'in lideri olduğu aşırı sağcı Özgürlük Partisi'nden (PVV) ayrılarak İslamiyet'i seçen Arnoud van Doorn, bir skandal ile karşı karşıya kaldı. Birlik Partisi (PvdE) lideri Hollandalı siyasetçinin, otomobilinde gizli kamera ile dinleme cihazı buldu. Otomobilini bakım için tamirhaneye götürdüğünde casus cihazlar ile karşılaşan Van Doorn, gizli servise "Gelin pisliklerinizi alın" mesajı gönderdi.


"KABUL EDİLEMEZ TACİZ"

TÜRKİYE ve Başkan Erdoğan'a hayranlık duyan Van Doorn, "Türkiye'yi ziyaret ettiğim ve yüksek mevkidekilerle konuştuğum için, Hollanda Hükümeti beni 'risk faktörü' olarak görüyor. Profesyonel dinleme cihazlarını Ankara ziyaretimden sonra buldum. Kabul edilemez taciz" dedi.

PvdE lideri, Ankara dönüşü aracına bir süreliğine el konulduğunu hatırlattı.

BU DA BİR BAŞKA FAŞISTLIK!

10 YIL ÖNCE MÜSLÜMAN OLMUŞTU
ARNOUD van Doorn,ırkçı Özgürlük Partisi'nden 2011'de ayrılmış ve Müslümanlığı seçmişti.

Van Doorn, "PVV'de iken bilgisizliğimden İslam karşıtı çalışmalarla iyi bir şey yaptığımı zannediyordum. Kuran'ı okudum ve İslam'ın barış dolu çok güzel bir din olduğunu öğrendim. Eski yaptığım eylem ve söylemler için çok pişmanım. Tüm Müslümanlardan özür dilerim" demişti.

HOLLAN'DANIN AKIL SELİMLERİ.

Amsterdam.SabahAvrupa/Derleyen/YeniyurtHaber/17.04.2021

Yazar Hakkında
0 Yorum
Yorum Yapın