Yine çırkın saldırı!..

Yine çırkın saldırı!..

İbadet yerlerine saldıran bu imansızlara Allah hidayet versın

 10 gün de.7.defa; Almanya'da Camilere saldırı

Almanya'nın Münster Şehri yakınlarındaki Minden Bölgesindeki,bir Camide Kur'an-ı Kerim yırtıldı ve Caminin içerisi tahrıp edildi.

Almanya'nın Münster şehrin de yakınlarındaki Minden bölgesin deki, bir Camide Kur'an-ı Kerim yırtıldı ve Caminin içerisine zarar verildi.

Diyanet İşleri Türk İslam Birliğine (DİTİB) bağlı Minden Barbaros Camisi'ne dün öğlen saatlerinde düzenlenen saldırıda caminin içerisi insan dışkısıyla kirletildi. Ayrıca, camideki Kur'an-ı Kerim'in sayfaları yırtıldı.

Olayın fark edilmesinin ardından konunun polise intikal ettirilmesi sonucu camide inceleme yapılarak olayla ilgili soruşturma başlatıldığı bildirildi.

Cami Derneği Başkanı Sebahattin Çiğdem, daha önce de camilerine saldırı yapıldığını belirterek, saldırgan ya da saldırganların yakalanmasını istedi.

GURAN-İ-KERİMLERI YIRTIP,YERLERE ATTILAR.

BU NE NEFRET,KİN-WAS FÜR EINE HASS?!..

Çiğdem, "22 Ocak 2018 tarihinde camimize yine bir saldırı yapıl mış ve caminin yola bakan kapı ve pencerelerine bölücü terör örgütü PKK yandaşları tarafından terör örgütü lehine siyasi mesajlar yazılmıştı. Gece yapılan bu saldırı da sabah namazında fark edilip polise intikal ettirilmişti." dedi.

Münih,Pasing vede Ramesdorf'daki camiler saldırılar Neo Nazı işi çıkmış.

Almanya'da son 10 günde 6'sı DİTİB'e bağlı, biri ise Arap topluluklara ait olmak üzere toplam 7 camiye saldırı yapıldığı belirtildi.

* * *

Yeniyurt'un kısa Yorumu..;

"İbadethanelere bu çırkın saldırıları yapanları,yaptıranları... ediyor,bu lumpenlere Gott hidayet versin,diyoruz."

Basına yansınalrar.Almanya'da,yine Camiye çırkın saldırılar.m 17.07.2019

Yazar Hakkında
0 Yorum
Yorum Yapın