Türkiye-Rusya vize'leri kaldırdı

Türkiye-Rusya vize'leri kaldırdı

Rusta-Türkiye yakınlaşması vizelerede yansı dı.Darısı Almanya'nın başına

Rusya İstanbul Başkonsolosluğu duyurdu... Bugün başlıyor

Türk vatandaşlarının Rusya'ya girişi için vize ve görevlendirme şartı aranması uygulamasına 25 Temmuz’da imzaladığı bir kararnameyle son verirken, vizesiz seyahatin ne zaman başlayacağı da belli oldu.

YILLARDAN BERİ ALMAYA'DA ÇALIŞAN BİRİ,BİRİNCİ DERECE YAKININI DAVET ETÇE,ESKİ BERLİN DUVARI GİBİ VİZELERE UYGULUYORLAR. BU HABERİ OKUYAN ALMAN MAKAMLARI,UTANSIN!..

UTANMA DUYGUSUNA SAHIP İSE?!..

Rusya İstanbul Başkonsolosluğu duyurdu! Bugün başlıyor

Rusya’nın İstanbul Başkonsolosluğu, vizesiz seyahat uygulamasının hizmet ve hususi pasaport sahipleri ile uluslararası taşımacılık yapan profesyonel şoförler için 7 Ağustos 2019'dan itibaren başlayacağını duyurdu.

30 GÜN SÜREYLE VİZESİZ SEYAHAT OLACAK...

Rusya İstanbul Başkonsolosluğu’nun yaptığı açıklamaya göre hizmet pasaportu ve hususi pasaport hamili Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları ile uluslararası taşımacılık yapan profesyonel şoförler yarından itibaren, giriş tarihini müteakip 30 gün süreyle Rusya'ya vizesiz seyahat edebilecekler.

Rusya İstanbul Başkonsolosluğu’nun konuyla ilgili duyurusu şöyle..;

Rusya Federasyonu Devlet Başkanı'nın 25.07.2019 tarih ve 357 sayılı kararı uyarınca, hizmet pasaportu ve hususi pasaport hamili Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları ile uluslararası taşımacılık yapan profesyonel şoförler 07.08.2019 tarihinden itibaren, giriş tarihini müteakip 30 gün süreyle vizesiz seyahat edebileceklerdir. Bununla birlikte, ikamet süresi her 180 gün içinde 90 günü aşmayacaktır”,şeklinde açıklama yapıldı.

* TÜRKİYE-RUSYA'NIN BU KADAR YAKINLAŞMASINI KİMSE TAHMİN EDEMEZDI.

Almanya'nın hâlâ vize uygulamasına,Almanya'da yaşıyan Türklerde tepkili.

" Biz,yeterince sesimizi duyuramiyoruz. Buradaki Türk Cemaa ve Dernekleride pasıf kalıyorlar. Herşeyi Türkiye'den beklemekte yanlıştır" şeklinde görüşlerini bildiren,Abdurrahım Fındık ve Turhan Köz,sağda.

Türkiye-Rusya bu kadar yaınlaşacağı kimsenin aklına gelmezdı. Yıllardan beri Almanya, Fransa, Avusturya,vb.Memleket,Ülkede  çalışan,buralrada doğanları ana vatanı,yurdu olalar vardı.  Birinci ve ikinci kuşak yakınlarını davet etse,adeta,eski Berlin duvarı gibi duvarlar örmektedirler.

Avrupa  Birliğ(EG)adı altında gelenlerin içinden çıkan,her köşe,geçitlerde yer alan dilenciler var iken(Bazı eyaletler,dilencilerden vergi alacakmış.Dilencilikte artık ruhsada tabii tutulacakmış),vize uygulayanlara ra şeytan,Hexe çarpsın!..diyoruz.

 YeniyurtHaberYorum.Dünya'ya Açılan Kapı.*[email protected]/[email protected]

Yazar Hakkında
0 Yorum
Yorum Yapın