Türk Bayrağı Asınca...

Türk Bayrağı Asınca...

Öte yanda,Milli takım İtalya yolcusu

İsviçre 13 yıldır teröre seyirci

İÇVİÇRE 15 YILDIR TERÖRE  SEYIRCI.

İsviçre 13 yıldır teröre seyirci

İVİÇRE'DE HER TÜRNÜ NİFAKÇILARIN OLDUĞUNU BİZDE GÖRMÜŞTÜK  (İlay.Sk.)

İsviçre, PKK'nın üssü gibi oldu.

Çocukları kaçırıp İsviçre kamplarında eğiterek dağa gönderen hain örğüt, Türklerin işyerlerine saldırıyor, İsviçre devleti ise seyrediyor.

ÜZERİNE GİTMİYORLAR
ÜLKEDE döner imalatı yapan fabrikası bulunan vatansever işadamı Suat Şahin'in işyerine yönelik saldırıdan sonra tehditler de sürüyor. 

İsviçre PKK'yı terör örgütü olarak tanımadığı için rahat davranan terör örgütü yandaşları, saldırı anına ait videoları sitelerinde yayınlıyor, ancak ülke hükümetinden ses çıkmıyor, saldırının üzerine gidilmiyor, saldırganlar yakalanmıyor.

PEŞİNİ BIRAKMAYACAĞIM
İşyerine kimyasal saldırıda bulunulan Şahin, "Saldırıdan, ben, çocuğum ve çalışanlarım etkilendi. Şiddetli, baş ve mide ağrıları çektik. Dört çalışanım yeni saldırı korkusuyla işten ayrıldı. Saldırılar, 2008 Avrupa Şampiyonası'nda işyerime Türk bayrağı asınca başladı. Kafama silah da dayadılar. Şimdi takip ediyorlar. Saldırının peşini bırakmam" dedi.

ÖTE YANDA,MİLLİLER İTALYAN YOLCUSU

Giriş Tarihi: 6.6.2021Okay Yokuşlu'dan İddialı sözler! İtalya'ya kazanmak için gidiyoruz

Okay Yokuşlu'dan İddialı sözler!

"İtalya'ya kazanmak için gidiyoruz"

 

A Milli Takım oyuncusu Okay Yokuşlu, Almanya kampında özel açıklamalar yaptı. Turnuvaya renk katmak istediklerini söyleyen Okay, şampiyonanın açılış maçı olan İtalya mücadelesi için de “İtalya maçı zor olacak ama güzel olacak ama kazanmak istiyoruz” dedi.

SabahAvrupa/Zürih.İHA/ Derleyen;İlay Sakaoğlu.6.06.2021

Yazar Hakkında
0 Yorum
Yorum Yapın