Bazı Alman medyası yas tutuyor

Bazı Alman medyası yas tutuyor

Suriye sendromu devam ediyor

Bazı Alman medyası ağlıyor, YPG kaybetti

Alman Der Spiegel,Türkiye’nin Rusya'yla yaptığı anlaşmayı gündemine taşıyarak, Suriye'de YPG'li teröristlerin kesin olarak güçten düştüğünü söyledi.

Alman medyası ağlıyor YPG kaybetti

Türkiye'nin Rusya'ya yaptığı Suriye'deki güvenli bölge anlaşması, gündem belirlemeye devam ediyor.

Barış Pınarı Harekatı'nın ilân edilmesinden sonra Türkiye'nin isteği doğrultusunda birliklerini bölgeden çekmeye başlayan ABD'nin ardından YPG'li teröristlere bir diğer hamle de Rusya'dan geldi.

BÖLGEYİ,ÖNCE ABD, ARDINDAN RUSYA TERK ETTİ

Cumhurbaşkanı Erdoğan'la yaptığı görüşmeden sonra Türkiye'nin güvenli bölge anlaşmasını kabul eden Putin,YPG ile yapılan mücadelede Türkiye'ye destek vereceğini açıkladı.

Türkiye'nin yaptığı başarılı anlaşmalardan sonra dış yardımları kesilen YPG örgütü, anlaşma doğrultusunda bölgeyi terk etti.

"YPG KAYBETTİ" ÜZÜNTÜSÜ!..

KUZEY SURİYE'DE SAVAŞ HARITASI

Harekatın başından itibaren Türkiye'yi kötü göster meye çalışan Batı medyası ise nihayet, yaşanan gelişmeler ardından gerçekleri yazmaya başladı.

Malum Sermayenin dergisi der Spiegel(Ayna)

(Alman savunma Bakanı,bölgeye UNO Askeri konuşlanmasını,savunuyor. Siyasi sahada unutulan Bakan,güncel konularla gündem olmaya devam ediyor.)

Alman Der Spiegel, "Suriye'nin kaderi belirlendi" başlığını verdiği analizinde, bölgede tek kaybedenin YPG terör örgütü olduğunu söyledi.

Basına yansıyan aktuel haber,gelişmeler.23.10.2019

Yazar Hakkında
0 Yorum
Yorum Yapın