Barbarlik

Barbarlik

Köln şehrinde vahşı çinayet

BIÇAKLIYARAK ÖLDÜRDÜ,CESETLERİ NEHRE ATTI

GÖRÜLMEMİŞ BARBARLIK

Köln şehri vahşi bir cinayetle sarsıldı. 25 yaşındaki anne ve dört yaşındaki oğlu bıçaklanarak öldürüldükten sonra cesetleri nehre atıldı. Katil zanlısı biyolojik baba

TRABZONLU AİLE

15 Kasım Pazartesi günü Köln'de önce bir kadın, ardından çocuk cesedi bulunduğu açıklandı. Önceki gün bu cesetlerin 25 yaşındaki Derya Seyhun ile dört yaşındaki oğlu Ali Şakir'e (Kian) ait olduğu belirlendi.

Trabzonlu anne ve oğlunun Niehl Limanı'nda bıçaklanarak öldürüldükten sonra cesetlerinin nehre atıldığı anlaşıldı.

Polis olaydan kısa süre sonra katil zanlısına ulaştı.

SİVASLİ,ZANLI TUTUKLANDI 
CEP telefonu görüşmeleri, otopsi bulguları ve olay yerindeki lastik izlerinden yola çıkan polis, zanlının kadının eski erkek arkadaşı ve Ali Şakir'in biyolojik babası olan Anıl G. olduğunu tespit edip gözaltına aldı. İfadesinde cinayeti reddeden Sivaslı Anıl G., nöbetçi hakim tarafından tutuklanıp cezaevine gönderildi.

Savcı,14 Kasım Pazar günü akşamı anne ve oğlu ile zanlının limanda buluştuğunu aktardı.

POLİS GÖRGÜ TANIĞI ARIYOR
POLİS ve savcılık, cinayete ilişkin daha kesin delile ulaşmak için görgü tanıkları aradığını duyurdu. Duyuruda, 14 Kasım Pazar günü öğleden sonra ile 15 Kasım Pazartesi sabahı arasında Niehl Limanı'nda olanlara çağrıda bulunuldu ve 'Çocuklu bir kadını görenler, şüpheli durum sezenler 0221 229-0 numaralı telefonu arasın veya poststelle. [email protected] de adresine e-posta göndersin' denildi.

NADİR GÖRÜLEN CİNAYETLERDEN BİRİ

İbrahim Taş/SabahAvrupa/YeniyurtHber.19.11.2021

Bıçaklıyarak Öldürdü
Yazar Hakkında
0 Yorum
Yorum Yapın