Alman'nın ilginç ölümü

Alman'nın ilginç ölümü

Alman türist,"Beni çöpe atın",dedi sede...

Banyoda ölü bulunan Alman'ın evinden not çıktı; 

"Beni çöpe atın!"

Antalya'nın Alanya ilçesinde, yerleşik Alman Uwe Szramek (57), vücudu isle kaplı halde evin banyosunda ölü bulundu. Etrafında çok sayıda mangal kömürü bulunan Szramek'in evinde yapılan aramada,"Benim et çöpe atıyorsunuz en güzel" ve 'Türkiye her şey için teşekkür ederim" yazılı notlar bulundu.

Cumhuriyet Mahallesi Selam Sokak'taki Yosun 1 Apartmanı'nın 3. katında bulunan dairede yalnız oturan Alman Uwe Szramek'ten bir süredir haber alamayan komşuları bu sabah durumu polise bildirdi.

İhbar üzerine olay yerine gelen sağlık ve polis ekipleri savcılıktan alınan iznin ardından çilingir yardımıyla kapıyı açarak Uwe Szramek'in evine girdi.

Polis evin banyosunda Uwe Szramek'in cansız bedenini buldu. Yapılan incelemelerde Szramek'in vücudunun isle kaplı olduğu ve çevresinde çok sayıda mangal kömürünün bulunduğu tespit edildi.

BENİ ÇÖPE ATIN,NOTU  BIRAKMIŞ

"BENİM ET ÇÖPE ATIYORSUNUZ EN GÜZEL"  Türkçe yazdığı kelimeler.

(Komşuları'nın video konuşmalarını yükleme imkanımız yok.)

İNTİHAR EDİLİŞİ ARAŞTIRILIYOR.

"Benim et çöpe atıyorsunuz en güzel” 
Evde yapılan aramalarda ise, “Benim anne, baba ve kardeşler öldü. Başka akraba yok, belki siz beni yabancılar mezarlığına koymak istersiniz ama gerek yok. "Benim et çöpe atıyorsunuz en güzel! Teşekkür ederim” ile “Türkiye her şey için teşekkür ederim. Benim Yamaha motosikleti temizlik için ev sahibine bırakıyorum” yazılı 2 not bulundu.

Ceset Antalya Adli Tıp Kurumuna gönderildi 

İntihar ettiği değerlendirilen Uwe Szramek'in cenazesi savcılık incelemesinin ardından kesin ölüm nedeni belirlenmesi için Antalya Adli Tıp Kurumu'na gönderildi.

* * * 

Almanya'lı hemşerimize toprağı bol olsun" diyoruz. Yaşasaydı daha iyi olurdu.yhy

Kaynak,Milliyet.İHA ,yhy19.08.2019

Yazar Hakkında
0 Yorum
Yorum Yapın