Ana Sayfa  /  Gündem  /   Almanya ve Avusturya Bozkurt işaretine taktı
  • Facebook da Paylaş
Almanya ve Avusturya Bozkurt işaretine taktı
  • 10-10-2018
  • 0 yorum
 BİR BU EKSİKTİ,HER GÜN YENİ BİR UYGULAMA!..

Almanya ve Avusturya 'Bozkurt ve Rabia' işaretini yasaklıyor!..

(Terör,Eşkiyaların işaretleri her yerde serbest!)

 BOZKURT ve RABİA İŞARETİNE TAKTILAR  

Almanya ve Avusturya Bozkurt ve Rabia işareti yapanlara para cezası ve bu işaretlerin yapılmasına yasak getirmeye hazırlanıyor.

Alman Bild gazetesinin haberinde  göre,Avusturya'nın da "Bozkurt ve Rabia" işaretini yasaklamak için çalışma içinde olduğu ve bu işaretleri yapanlara para cezası öngören bir tasarı hazırlığı içerisinde olduğunu duyurdu.

Almanya'da da bu sembollerin yasaklanmasını isteyen siyasiler, açıklamalarda bulunarak Avusturya'da başlatılan yasakların Almanya'da da olmasını istedi. Bozkurt ve Rabia işaretlerinin ve selamlamanın yasaklanması için Hristiyan Demokrat Birlik (CDU) partisinin iç politika sözcüsü Christoph de Vries, "aşırı milliyetçi bozkurtların ve onların kullandıkları sembol ve işaretlerin" yasaklanması çağrısı yaptı.

(TÜRK MİLİYETÇİLERİ, FAŞIST DEĞİLLERDİR. HİÇ BİR YERİ YAKIP YIKMAZLAR.BUNLARI BU YASAKÇILARA HATIRLATMAK GEREKİR.)

SOL PARTI DA Kİ... (EŞKİYA SEMPATIZANLARI.)

Sol Parti Federal Meclis Grup Başkanvekili Sevim Dağdelen de, "Almanya'daki en büyük aşırı sağcı ve anayasa düşmanı örgütlerden biri olan bozkurtların işareti pekala Hitler selamıyla kıyaslanabilir; dolayısıyla derhal yasaklanmalıdır" diye konuştu.

FAŞITLER,HÜMANİST İŞARET ve SEMBÖLLERE TAHAMÜL EDEMİYOR-OLMALI

Irkçı ve yabancı düşmanı söylemleri ile bilinen hükümet ortağı Avusturya Özgürlükçü Partisi (FPÖ) lideri Heinz Christian Strache, dini sembollere karşı olmadıklarını ve sadece ülkenin değerlerine ters düşen sembollerin yasaklanmasını istediklerini belirtirken, Avusturya İçişleri Bakanlığı yasaklanması planlanan semboller ve arasında PKK, Müslüman Kardeşler ve Hamas gibi örgütlerin sembollerinin yanı sıra Bozkurt ve Rabia işaretinin de kullananlara 4 bin Euro'ya varan para cezası uygulan masının planlandığı ifade edildi.

Alman Basını da,bu yasaklama teklifini,kısaca duyurdu.

(In Österreich gibt es die Pläne schon - nun sprechen sich offenbar auch deutsche Politiker für ein Verbot des sogenannten "Wolfsgrußes“ türkischer Ultranationalisten aus.

Der CDU-Innenpolitiker Christoph de Vries fordert in der Bild ein Verbot der ultranationalistischen Grauen Wölfe, ihrer Symbole und Gesten. "Jede Form des Faschismus ist menschenverachtend und eine Bedrohung für unsere freiheitliche Gesellschaft.")

RABİA, BİR SEVGİ İŞARETİDİR

BOZKURT,TÜRKLERİN EFSANE DESTANI,ENGENOKON ÇIKIŞIDIR.

ETRÜSKLERİN ve ROMA İMPARATORLUĞU'NUN SEMBOLUDUR.

DAHA,HATIRLATALIM MI?..

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın son Almanya ziyaretinde Cumhurbaşkanı'nın Berlin'de kendisini karşılamaya gelerek sevgi gösterisinde bulunanlara Rabia selamı ile selamlaması, ve Köln şehrindeki ziyaretinde vatandaşlarımızın Cumhur başkanını Bozkurt ve Rabia işaretiyle selamlaması Alman medyasında geniş yer bulmuştu.

* * *

 BizeGelenÖzelHaberler.Rabia ve Bozkurt.9.10.2018

Etiketler : - Almanya - ve - Avusturya - Bozkurt - işaretine - taktı -
YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !
İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


RIZE

KÜNYE   I  REKLAM   I  İLETİŞİM   I  SİTENE EKLE